ZWROT ( ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

Masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty odbioru towaru bez podania przyczyny. Zwracany produkt powinien posiadać oryginalnie przymocowane etykiety i nie posiadać śladów użytkowania. Jeśli to możliwe prosimy, aby towar został odesłany w oryginalnym opakowaniu.

Bardzo chcielibyśmy poznać powód zwrotu, ponieważ zależy nam na ciągłym doskonaleniu naszych produktów i obsługi sklepu.

Poniżej podajemy kilka wskazówek jak skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży: 

 1. Oświadczenie o odstąpienia do umowy ( zwrot) możesz wypełnić i złożyć w wersji elektronicznejtutaj . Wypełniony formularz odstąpienia od umowy (zwrotu) po potwierdzeniu „wyślij” zostanie wysłany na adres mail sklepu oraz na adres kupującego wskazany we formularzu lub,
 2. Wypełniony formularz możesz  wydrukować i wysłać na adres sklep@7heaven.compl lub załączyć wersję papierową  do przesyłki z przesyłanym towarem.
 3. Zamów wybranego kuriera.
 4. Zapakuj produkt i wyślij przesyłkę na swój koszt na adres

AM DESIGN Spółka Jawna
92-650 Łódź,
ul. Wiktora Czajewskiego 1g

Możesz także złożyć oświadczenie w inny wybrany przez siebie sposób. Opisane wyżej wskazówki są przez nas zalecane jedynie z uwagi na usprawnienia procesu związanego z odstąpieniem od umowy oraz zwrotu środków pieniężnych.

Towar odeślij niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Zwrotu środków dokonamy niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 

Zwrotu środków dokonamy przy użyciu tego samego sposobu zapłaty, jaki został użyty przy transakcji zakupu, chyba, że wyraźnie wskażesz nam inny sposób zwrotu.

Zwrot ceny za towar następuje w kwocie wartości towarów oraz kosztów jego dostarczenia.

Jeśli towar nie dotrze do nas, możemy wstrzymać się ze zwrotem środków pieniężnych do czasu otrzymania towaru.

REKLAMACJE 

Za sprzedany towar odpowiadamy z tytułu rękojmi, jeżeli jego wada fizyczna  zostanie stwierdzona przed upływem 2 (dwóch) lat od dni wydania towaru. 

Poniżej kilka wskazówek jak złożyć reklamację:

 1. Formularz zgłoszenia reklamacji możesz wypełnić i złożyć w wersji elektronicznejtutaj . Wypełniony formularz po potwierdzeniu „wyślij” zostanie wysłany na adres mail sklepu oraz na adres kupującego wskazany we formularzu lub,
 2. Wypełniony i wydrukowany formularz zgłoszenia reklamacyjnego możesz wysłać  na adres mail sklep@7heaven.com.pl lub,

3 Zgłoszenie można wysłać pisemnie na adres mail sklep@7heaven.com.pl lub na adres siedziby naszej firmy.

Opis reklamacji powinien zawierać:

 1. a) informacje i okoliczności dotyczące ujawnienia wady reklamowanego towaru, w    szczególności rodzaj i datę ujawnienia wady;
  b)  żądanie sposobu rozpatrzenia reklamacji
  c)  dane kontaktowe do komunikacji w sprawie  rozpatrzenie reklamacji. 

Możesz złożyć reklamację w inny wybrany przez siebie sposób. Opisane wyżej wskazówki do wniesienia reklamacji są przez nas zalecane jedynie z uwagi na usprawnienia procesu reklamacyjnego.

Reklamowany produkt wyślij na adres:

AM Deasign Spółka Jawna, 
92-650 Łódź
ul. Wiktora Czajewskiego 1g

Odpowiedzi na zgłoszoną reklamacji udzielimy w terminie 14 dni od daty jej zgłoszenia. 

Zgłaszając reklamację możesz zażądać naprawienia towaru, obniżenia ceny lub wymiany na nowy wolny od wad.  Jeśli naprawienie towaru lub jego wymiana nie będzie możliwa, otrzymasz  równowartość ceny reklamowanego  produktu.

Jeśli wada towaru nie jest istotna, nie możesz odstąpić od umowy,

REKLAMACJE DOTYCZĄCE USŁUG SKLEPU LUB PŁATNOŚCI.

W ten sam sposób jak powyżej opisany możesz złożyć reklamacje związane ze świadczeniem usług i działaniem naszego sklepu. 

Zalecamy, aby takie zgłoszenie zawierało:

 1. Okoliczności dotyczące przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości
 2. Oczekiwania o sposobie jej rozpatrzenia
 3. Dane kontaktowe zgłaszającego reklamację.