Czujemy się jak w siódmym niebie

Zaczęło się od naszej pięknej relacji. Połączyła nas dojrzała miłość a z czasem stworzyliśmy markę opisującą nasze uczucia oraz fascynację produktami naturalnymi. Czujemy się ze sobą, jak w siódmym niebie.

Kiedy wybudowaliśmy nasz wspólny dom szybko odkryliśmy, że jest on centrum naszego życia i musi zaspokajać nasze potrzeby emocjonalne.  Tak powstało Siódme niebo. Marka, którą tworzymy aby każdego dnia celebrować życie razem. Nasze motto brzmi: “poczuj się jak w siódmym niebie”. Lubimy niespieszne poranki,  świętowanie życia i naturalne piękno. Tworząc markę Seven Heaven, spełniliśmy swoje marzenia i wzięliśmy pełną odpowiedzialność za działania naszej firmy.

Wzory, które maluje każdy dzień i każda noc

Dbamy o to aby nasze wzory były tak wyjątkowe, jak wyjątkowy jest każdy dzień i każda noc. SevenHeaven to połączenie odręcznie malowanych wzorów oraz inspiracji płynących z otoczenia,  z naszych myśli i uczuć. Są w nich zawarte szczęście, radość i wdzięczność za każdy dzień.

Polskość naszych produktów i dbałość o środowisko

Nasze produkty są produkowane w Polsce w zgodzie ze standardem Oeko-Tex. Tkaniny, które dobieramy są naturalne. Wybieramy je mając na uwadze właściwości zdrowotne, walory użytkowe i środowiskowe, co oznacza, że w pościelach Seven Heaven możesz spać  bezpiecznie. Do każdego kompletu pościeli dołączamy mini-poszewkę, która zapewni komfort i bezpieczeństwo jej przechowywania. Ważne jest dla nas środowisko naturalne, dlatego nasze  pościele projektujemy i produkujemy  w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju i zasadą zero waste. Zakupione pościele i poduszki relaksacyjne pakujemy w ekologiczne opakowania.

Podczas snu nic nie będzie Cię uwierać. W miejsce tradycyjnych guzików czy zamków w pościeli znajdziesz szeroką zakładkę.

Codziennie dbamy o to abyś doświadczyła i doświadczał, co to znaczy poczuć się jak w siódmym niebie.  Niech i Wasze dzień i noc będą wyjątkowe. 

Magda i Andrzej